משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרמה יש (אין) בשמפו הטבעי שלנו?

מה יש (אין) בשמפו הטבעי שלנו?

עגלת הקניות לפניכם, מדפים עמוסים במוצרים לצדכם.

ואתם?

מושיטים את היד ונוטלים מהמדף בקבוק מעוצב ומרשים – שמפו לשיער רשום עליו. האם אתם יודעים מה באמת אתם מחזיקים ביד? לקוח מן השורה אינו יודע כי הבקבוקון היפה והמושקע הזה טומן בחובו מרכיבים מזיקים ומסוכנים. כאלו שהוא לעולם לא היה מכניס לביתו אילו רק היה יודע... אז במקום לגשת לקופה ולשלם על מוצר כזה. קראו הלאה את השורות הבאות. כאן תכירו את האלטרנטיבה הטבעית של כליל. ואולי גם אתם תתחילו להתקלח כמו בני אדם, בלי להזיק לעצמכם במו ידיכם עם חומרים הנחשבים למסרטנים.

מידע חסוי על תעשיית הקוסמטיקה

תעשיית הקוסמטיקה עושה שימוש בחומרים שונים. מתי לאחרונה עיינתם באותיות הקטנות שעל התווית? וגם אם כן – האם אתם מצליחים לפענח את המילים ולזהות את המרכיבים? מסתבר שלא. אתם יודעים מה זה פרבאנים? מדובר על חומר משמר שיש לו נוכחות במוצרים שאתם עושים בהם שימוש יומיומי. הוא אמנם משמר את השמפו ואת יתר מוצרי הקוסמטיקה ומונע את קלקולם. אך יש לו פעולות נוספות, והן לגמרי לא רצויות. מחקרים טוענים כי יש קשר בין פרבאנים לפוטנציאל חולי בסרטן.

צמרמורת.

לא באמת התכוונתם לשתף את המרכיב הזה במקלחת הנעימה שלכם...

ו – SLS, מכירים את המרכיב הזה? הוא חומר שעושה לכם הרגשה נפלאה. הוא מקציף את הסבון להנאתכם ומשפר את חווית הרחצה שלכם. אולי הגיע הזמן שתדעו שהוא עלול לגורם בין היתר לדלקות עור, גירויים ואף נחשב כאחד הגורמים העלולים להוביל לנשירת שיער והגדלת סיכויי התחלואה בסרטן.

האלטרנטיבה השקופה שלנו

סדרת הרחצה הצמחית של כליל מורכבת משמפו לבנדר טבעי, שמפו הדרים טבעי, שמפו טבעי למניעת קשקשים, מרכך שיער טבעי, סבון טבעי פפאיה-מנדרין וסבון טבעי תה ירוק-שמן זית) אנו מאמינים ביצור מוצרים איכותיים, בטיחותיים לשימוש וידידותיים לסביבה.

אנחנו בכליל חותרים לחולל את השינוי. ומזמינים גם אתכם לטעום טעמם של חיים מאוזנים. כן, חיים ללא חומרים מסרטנים ובלי שימוש במרכיבים הידועים כמזיקים. כי את שיער הראש שלכם אין צורך לחפוף ברעלים. תוכלו להשיג שיער בריא, מלא ומבריק. וזאת באמצעות שימוש בשמפו טבעי וידידותי לסביבה. ובאשר לשימור של השמפו – אנחנו משמרים בעזרת חומרים משמרים מעולם הצומח, אז למה לכם חומרים סינטטיים?

השמפו של כליל הוא בעל נוסחה ייחודית שמספקת לשערה את המרכיבים החיוניים לה. השמפו מכיל תמציות טבעיות ומרכיבים מועילים. הוא מתאים כל סוגי השיער ולגילאים השונים. עונה גם על מצבים מיוחדים כמו גירודים ופריחות.

התרשמו ממבחר מוצרי הרחצה שלנו ובחרו את השמפו המתאים והאהוב עליכם!

 

logo בניית אתרים