משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרכשאת מנקה את הבית, את חושבת על התינוק שלך

כשאת מנקה את הבית, את חושבת על התינוק שלך?

חשוב לך שהבית יהיה נקי, בוודאי.

האם את לוקחת בחשבון את הבריאות של התינוק שלך? ועל איכות הסביבה את חושבת?

האם ידעת שאדי האקונומיקה לצד יתר חומרי הניקוי מזיקים ליושבי הבית ומותירים חותם לטווח הרחוק?

קראי כיצד אפשר לשלב את הניקיון ואת הבריאות של יושבי הבית לצד חשיבה אקולוגית.

חומרי הניקוי וההשפעה שלהם

את מוזגת כף אבקת כביסה למכונה, מוסיפה כוסית מדודה של מרכך. את יוצקת חומר לניקוי רצפות לדלי המים, או יוצקת סבון כלים על הסקוטש. ומה הלאה? אמנם הבית מתנקה, הכביסה יוצאת ריחנית מהמכונה, והרצפה מבריקה. היית יכולה להיות מרוצה... אבל יש דברים שאת בעין אנושית לא רואה. וזה לא אומר שזה לא קיים.

מה נשאר על הצלחת ומופיע כחלק בלתי נפרד מהתפריט בארוחה הבאה? אילו חומרים יטעם התינוק כאשר יזחל על הרצפה הנקייה והשטופה? ובכלל, מה את נושמת יחד אתו לאחר שכל הבית מהול בחומרי ניקוי מסוגים שונים? הנזקים של החומרים הללו כה גדולים, עד שהניקיון הזמני והריח שהם מספקים בהחלט מתגמדים. התכוונת לנקות, לא חשבת להזיק למישהו - - -

אנחנו בכליל מודעים לסביבה ומעודדים חשיבה ירוקה. ולכן אנחנו רוצים להציג בפניך את שורת המוצרים שלנו לניקוי אקולוגי. כי את לא באמת צריכה לוותר על הניקיון של הבית. את לא אמורה להפסיק לנקות וגם לא להיפרד מריחות הניקיון. את רק צריכה להחליף את החומרים ואת הכימיקלים המזיקים, והנה, הוצאת את הבית, את עצמך וגם את התינוק שלך לחיים חדשים. בלי אדים רעילים וחומרים חריפים הוא יתפתח טוב יותר, וגם החיים שלכם יהיו מאושרים יותר. המים יהיו אפורים ויוכלו לשמש על פי התקן למטרות נוספות.

כליל - חומרי ניקיון אקולוגיים

חומרי הניקוי של כליל הינם חומרים אקולוגיים, הם בטוחים לשימוש ולא מזהמים את הסביבה. הם מבוססים על תמציות שמנים וצמחים טבעיים ולא מכילים כימיקלים קשים . תוכלי להתרשם ממגוון חומרי ניקוי למטרות שונות. חומרי הניקוי מכילים אחוזים ניכרים של חומר פעיל והם יעילים מאוד, ויחד עם זאת הם החומרים מתכלים שלא מהווים נזק סביבתי.
בסדרת מוצרי הניקיון של כליל יש
נוזל כביסה אקולוגי, מרכך כביסה אקולוגי, נוזל לשטיפת כלים אקולוגי בריח תפוז, נוזל לשטיפת כלים אקולוגי בריח לימון, נוזל אקולוגי לשטיפת רצפות, מסיר שומנים אקולוגי, נוזל ניקוי אקולוגי רב תכליתי, נוזל אקולוגי לניקוי אסלות ונוזל אקולוגי לניקוי פירות וירקות

תוכלי להמשיך לקרצף וליהנות מריח נקי ומרענן, וכל זאת בלי לסכן את התינוק שלך, בלי שיהיו לך בבית חומרים חריפים ומסוכנים. ובלי למלא את הבית באדים של חומרים רעילים.

בחרת כליל – בחרת ניקיון בטיחותי וידידותי לסביבה!

 

 

logo בניית אתרים