משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשר


כליל - לצמוח בסביבה נקיה

שלום לכל שותפינו לעשייה, ותודה שהגעתם לאתר של חברת כליל. שמי יורם אורן ויחד עם נטע אנו מגדלים את ששת ילדינו בכוכב יאיר.

עם הולדת ילדינו התחלנו במסע משותף להתאמת חיינו המשפחתיים לסביבה בה אנו חיים, ולהפתעתי גיליתי שרבים מן המוצרים אשר נמצאים בשימוש רב בביתינו, מכילים רכיבים פטרוכימיקלים וכימיקלים קשים. שימוש רב בחומרים אלו מזהמים את הסביבה בה אנו חיים, ומסכנים אותי ואת משפחתי. החלטנו לשנות בקטן, וכיום אנו מנסים להפוך את הסביבת חיים המשפחתית שלנו לבטוחה יותר, נקיה יותר, וצנועה יותר עבורנו ועבור ילדינו. 

אני מאמין כי השינוי מתחיל ממעשים, ממודעות ומשימוש מושכל ומופחת של מזהמים. השינוי כולל הפחתה בצריכת מוצרים מזהמים ומעבר לצרכנות חכמה ונכונה. בכל הקשור בילדינו ובנו, הפחתנו בצורה משמעותית את הרכישות של חפצים וביגוד, ופתחנו מעגל שיתוף ונתינה בינינו לבין שכנינו וחברינו בכל הארץ. נפלא ומעודד לגלות שיש בנתינה ובמסירה חיוך קטן.

מתוך אותה הרוח והחזון הקמתי את המותג האקולוגי "כליל- לצמוח בסביבה נקיה". חיפשתי מגוון מוצרים טבעיים איכותיים, בטיחותיים לשימוש וידידותיים לסביבה שאינם מכילים רכיבים פטרוכימיקלים, אשר יענו על הצרכים שלנו- במחיר הגון וסביר

אני מזמין אותכם להנות משימוש במוצרים הבטוחים שלנו, ולהנות מהשימוש באתר החדש שלנו. יחד נשמור על הסביבה שבה אנו חיים ונהפוך חזרה את העולם למקום שקט, בטוח, נקי, צנוע ויפה יותר. בואו נדאג להשאיר את המחר ירוק לילדינו המקסימים. ודבר אחרון, דברו איתנו וספרו לנו על החוויות שלכם מהמוצרים, ועל רעיונות ושימושים חדשים משלכם.

יורם אורן

בעלים ומנכ"לרוצים לדעת מה מיוחד בכליל? לחצו כאן

מה תמצאו אצלנו בבית?
רחצה טבעית                       
תחבושות טבעיות לאישה
היגיינת הגוף
Natural foods
אם ותינוק   
קוסמטיקה אורגנית  - Hamp valley
תוספי תזונה וויטמינים        
ניקיון אקולוגי לבית
logo בניית אתרים